| ruxi123 a întrebat:

De o saptamana nu imi merge Minecraft-ul; dupa ce il deschid imi apare "Bad Card Drivers".La fel si Microvolts; imi arata "Critical Error". Ma puteti ajuta? (am Windows XP )
Funda!

3 răspunsuri:
| LiviuAlexoiu a răspuns:

Un update la driverele de la card lol.
Asteapta pe altcineav care lucreaza pe un xp deoarece eu am seven deci nu stiu cum sunt pasii pentru update. Sorry ^^

| Catrinutza29 a răspuns:

Poti sa il dezinstalezi si sa-l instalezi iar.

| ShazamTv a răspuns:

Salut,am avut un prieten cu o problema ca a ta, si solutia a fost sa isi faca din now windows-ul, imi pare rau:-\, dar nu prea sunt alte variante