| DjDkill a întrebat:

Deci am bateria laptopului de 3 ani si am primit mesajul: Your Battery need to be replaced. De unde pot cumpara o baterie nici ieftina nici scumpa pentru DELL Latitude D630

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Mi se pare (asa ar fi normal) ca pe site-ul dell.com ai un meniu in care iti poti gasi modelul de baterie si lista cu selleri.
Cel mai probabil vei gasi la importatorii Dell din Romania (da o sa coste ceva); si sa nu o arunci pe cea veche, e posibil sa ti-o ceara (iti mai scade 10-20 euro din pretul celei noi)

| Clauditapisicuta a răspuns:

De unde ai luat si laptopul! Funda?