| MaRiNiKMaRiAn a întrebat:

Deci am si o foarte mare problema : Am cumparat o pereche de boxe si are mufa jack care intra in Pc plus altele doua care intra in boxe... astea doua sunt diferite si am avut-o norocu sa rup una dintre ele si a ramas blocata acolo. Problema mea e cum o scot de acolo. Va rog autati-ma daca stiti vr-un fel in car as putea s-o scot!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Apuci cu un clește cu vârf îngust și tragi. Ca să nu faci vreo boacănă, aparatul de unde o tragi trebuie să fie oprit (și preferabil scos din priză).