| Braila_Nenney_1997 a întrebat:

Salut deci va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa mai fac(pentru cei care se pricep) detin un Samsung b5330 ieri seara l-am pus la incarcat si azi dimineata era full(sau asa arata) din cauza ca telefonul se misca foarte greu si eu azi aveam o combinatie de facut cu el voiam sa ai dau factory reset din "biosul telefonului" din telefon nu merge se misca foarte greu...doar ca,cand l-am inchis nu s-a mai deschis adica vibreaza intruna, pe bateria lui nu vibreaza deloc ma refer aici pe alta baterie vibreaza si intra doar si doar in "odin mode" in rest nimic vibreaza cand e la incarcat cu alta baterie, bateria lui am probato pe un incarcator universal si imi arata ca e 100% dar nu da curent deloc telefonului. nu stiu ce sa mai fac va rog daca puteti sa ma ajutati... fara sa il duc la service, ceva de pe net sau cine a patit asa ceva daca stie cum sa il fac, orice

1 răspuns:
| BrotherBlood a răspuns:

Eu am avut aceeasi problema cu acelasi model de telefon, la mine a fost nevoie de service sau cel putin asta au zis ei, ca nu se repara repede! Si acum cand raman fara baterie trebuie sa stea cel putin 30 de ore pana sa se aprinda. doar vivreaza putin!