| pathfinder a întrebat:

Salut.Din greseala, cand am bagat pantalonii la spalat am uitat cardul in ei.Mai functioneaza daca incerc sa scot bani?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu s-a demagnetizat va functiona. Du-te maine la un ATM si o sa afli. Numai bine!

| daassh a răspuns:

Incearca si vei vedea, dar sigur vei putea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a indoit? Daca nu s-a demagnetizat, mai functioneaza. Daca nu, se poate cere inlocuirea lui. Dureaza cam 2-3 saptamini pina vine cel nou dar intre timp se pot scoate banii de la ghiseu. Contra unui comision mai mare, fireste.