| YoChriss a întrebat:

Eram pe browser, si dintr-o data mi-a aparut cmd (Command Propt-ul) pe ecran si s-a inchis singur, fara sa dau pe X, imediat. Mi s-a intamplat asta de mai multe ori. Care ar putea fi cauza?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sistem de operare ai?
Ce browser?
In ce pagina erai (daca se poate link)?
Ai antivirus?
Java este instalat in computer?
Alte programe deschise in paralel aveai?
Sigur era CMD?

| YoChriss explică (pentru neluL):

Windows 7 Ultimate 32 bit, Google Chrome, Facebook, Am AVG, Java instalat, Nu aveam alteprograme deschise, Da, era CMD, pentru ca era negru si in chenar mic, cu scris alb. Nu am apucat sa citesc ce scria acolo.

| neluL a răspuns (pentru YoChriss):

Poate in timp ce scriai pe facebook ai apasat din viteza tasta Win+R

| ksuper31 a răspuns:

Si mie mi se intampla inainte sa dau format calculatorului. Probabil era de la virusul recycle, dar nu sunt sigur. Ma rog, am dat format la absolut tot din calculator iar apoi si-a revenit.
Succes!

| Nonameagain a răspuns:

La un virus ma gindeam si eu.