| denistttt a întrebat:

Eu am o placa video Biostar P4M90-M7A iar driverul ati catalyst de la computer nu e compatibil cu Windows 7. Am mai gasit pe net ati catalyst care este compatibil dar nu a mers. Am scanat si cu driverscanner dar imi da erroare cand il instalez prin driverscanner. dati-mi un driver bunsa fie compatibil nu neaparat ati catalys si alte dar sa fie compatibile. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia e o placa de baza, in primul rand...in al doilea, sa inteleg ca te referi la placa video integrata de pe ea?

http://cr.am/......framed.php