| MihneaIsBack a întrebat:

Exista cumva vreun program pe internet, care iti poate schimba vocea?

Nu Clownfish-ul!

Ma refer sa am vocea ca a unui youtuber sau ceva de genul.

Dupa cum am spus, nu imi recomandati clownfish-ul pentru ca il am si iti poti face vocea mai groasa/mai subtire, pe mine ma intereseaza un program care IMITA vocea cuiva.

Gen eu sa dau o parte dintr-un videoclip cu vocea respectivului, iar eu sa vorbesc dupa cu vocea lui.

Nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun.

Va rog frumos, dau funda + Vot

1 răspuns:
| MariaMary129 a răspuns:

Nu mai stiu si altele.Doar poate pe telefon sau tableta daca cauti pe play store.