| Ichnat a întrebat:

Folosesc programul "Anime Studio" si nu stiu cum sa fac ca o animatie sa-mi apara in cadru la un anumit timp. Poate ajuta cineva un tont ca mine? big grin

P.S.Scuzati categoria dar cred ca animatia pe care vreau s-o fac intra fara probleme aici

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eu în locul tău aș folosi Windows muvie macker, că face același lucru și plus de aia dintr-un singur clik poți seta ceea ce te interesează, urmând apoi să converteși doar filmulețul în format.gif, folosind acest site:
http://www.online-convert.com/

| Ichnat explică (pentru DeyCj):

Am o mica problema big grin Calculatorul este ful si pana il golesc nu mai pot sa instalez nimic sad Si am nevoie sa fac animatia aceia pana sambata asta (6.10) big grin

| DeyCj a răspuns (pentru Ichnat):

Și eu ce să îți fac.Curăță-l de fișiere temporare si să vezi cum se face loc. Dacă nu știi cum folosește glary utilities, că face treabă foarte bună. Succes