| Bendes a întrebat:

Salut folosesc Windows 7 Home Premium original cu licenta tot cei trebuie imi tot cere intru-na sal updatez ori nu se updateaza el ori cere el mereu (mentionez ca am internet whierless prin reciver) poate o fi de la internet? ma enerveaza. mai mentionez si ca folosesc un anti-virus Kaspersky PURE versiunea FULL pe 30 de zile poate o fi de la asta dau funda celui care ma poate ajuta! HELP!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra prin Start/Control Panel/Automatic Updates, bifezi Automatic, dai Apply si OK si nu o sa te mai deranjeze, o sa faca automat update-urile. Succes si un Craciun fericit!