| Vaallyy999 a întrebat:

FUNDA DIRECT! Am avut Samsung Galaxy S5 și am avut cont google și diferite jocuri de gen Mobile Strike, Shadow Strike, Warship Battle... Acum am S7 și am instalat jocurile și mă loghez cu contul google dar degeaba, progresul nu îmi apare, sunt din nou la primele nivele. Cum sa fac? Mersi

3 răspunsuri:
| dolceromania a răspuns:

Trebuia sa faci backup google aplicatii si altele inainte sa folosesti noul telefon.

| VladutAnghel a răspuns:

Trebuie sa downloadezi de pe magazin play aplicatia jocuri play, acolo te conectezi cu e-mailul si vei avea tot progresul din jocurile tale, asta daca te-ai conectat cu jocuri play pe s5!

| Vaallyy999 explică (pentru VladutAnghel):

Da, făcusem asta de dinainte, la unele jocuri încă am reușit, dar nu la toate, sunt unele când mă conectez și îmi apare ca sunt conectat dar progresul începe de la 0...