| Eduard21546433566 a întrebat:

Salut. I-am cumpărat și eu aceste ceas iubitei mele și am o întrebare. Deci el merge ok, nu am nimic de spus numai că merge puțin cu lag la navigarea pe el, merge putin sacadat și voiam să știu dacă așa merge el sau ar trebui sa îl schimb cu altul, sa ii dau retur? Adica nu este chiar cam mai ieftin ceas ca sa facă așa plus că are recenzii bune.

https://www.emag.ro/......D5BJ6PMBM/

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

E un ceas anonim cu pret recomandat fake ca sa para mare chilipir. Vrei unul de calitatea, dubleaza sau tripleaza bufetul si mergi pe FitBit pentru ceva mai feminin