| LaGGeR1990 a întrebat:

Salut, ieri am achizitionat un Samsung Galaxy S4 si mi-a aparut ca vrea update Kitkat OS 4.4.2. Am citit pe net ca ar avea niste probleme. Îmi puteti da niste informati mai bune despre acest update? Funda

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Probleme nu sunt. Nu stiu unde gasiti toate prostiile astea.
2. Da update la 4.4.2. Se misca MULT mai bine, si bateria tine la fel sau chiar nitel mai bine. Deci merita.

| SouLIce a răspuns:

Android 4.4.2 nu are nici un fel de problema
Te sfatuiesc sa faci update

| CosminC86 a răspuns:

Android-ul Kitkat aduce numai imbunatatiri fata de precedentul JellyBean, deci recomand update fara retinere.

| euAnonim100 a răspuns:

Nu, probleme chiar nu exista, mai ales pentru Galaxy S4, eu te sfatuiesc sa iti faci update-ul, sa stii ca au facut niste modificari chiar foarte reusite la noul OS (4.4.2)!

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Ioan_NeluNelu_1957 a răspuns:

Update-ul e disponibil pentru descarcare, Instaleaza actualizarea te rog. Daca te lasi la acea originala o sa apara mereu 100 de ori o sa ti apara ca versiunea e vechi poate cred o sa fie cum e si la S5

| postelnicu13 a răspuns:

Cand cumperi un telefon nu ti-l da updtaat de toto mai trebuie sa mai updatezi cev intelegi? de ci itit sugerez sa ii dai update