| SATIR a întrebat:

ieri mi-am luat un laptop, si am instalat winodws ul (win 8.1), si nu pot gasi reteaua wi fi. nici nu merge sa dau sa caute... am incercat sa gasesc drivere de retea, dar nu am gasit nimic bun. pentru a avea acces la internet. la reteaua wi fi. ce sa fac? Funda cine ma ajuta! asta este laptop ul
>> http://www.emag.ro/......DMPJMYBBM/

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Am incercat sa gasesc drivere de retea, dar nu am gasit nimic bun...chiar asa!
Da pe aia de la Lenovo i-ai intrebat, acolo unde stau de fapt driverele?

| neacsumihai2009 a răspuns:

Incearca sa activezi wi-fi-ul

| SATIR explică:

Tocmai ce am specificat. Nu pot! NU AM ACEASTA OPTIUNE.