| ViRuSs99 a întrebat:

Ieri mi-am reinstalat windowsul si acum daca dau sa instalez de exemplu mondial mt2 cand dau sa deschid ca sa se instaleze imi scrie: ``The system cannot find the path specified``. Ce pot face ca sa imi mearga?

Răspuns Câştigător
| andrew160 a răspuns:

Pai trebuie sa pui locul unde vrei sa iti fie instalat. Sper ca te-am ajutatbig grin

6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poi reinstalarea windowsului ti-a sters niste treburi de la joc.Instaleaza-l si ai sa il poti juca din nou

| VirusS97 a răspuns:

Verifica siteul de une iei mt2...si de ce ma copiezi?

| VirusS97 a răspuns:

Tiai dat raspuns singur la aceeasi problema? Loll

| ViRuSs99 explică:

Pune instalarea de la metin acolo unde vrei sa fie instalata si va merge ca asa am patit si eu. Funda?

| radu_8253 a răspuns:

Trebe reinstalat jocul

| petrolistu77 a răspuns:

Mi s pare ca trebuie sa descarci un program.NET Framework (e un control ActiveX); il descarci si te descurci u...ia-l d aici:http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=19