| DoDoCs a întrebat:

Salut.
Ieri mi se auzea perfect microfonul (mi-am luat casti noi >- Genesis natec hx77), insa a durat ceva pana l-am configurat, iar azi se aude foarte urat + ca pe skype cand sun/ma suna cineva se inchide automat si zice "Problem with recording device" (sau pe romana "Problema cu inregistrarea", cand dau la optiuni >- sunet si ma uit la microfon nu se vede ca si cum s-ar auzi, si am foarte multi optiuni acolo, insa ieri mergea cu optiunile care sunt acum, deci nu stiu unde ar fi problema.
Ajutor, va rog big grin

1 răspuns:
| halogen001 a răspuns:

E o setare: click dreapta pe difuzorul din dreapta jos -> Recording devices -> Communications -> si aici poti alege "do nothing" Castile sunt pe USB - vad aici si drivere, manual de utilizare http://genesis-zone.com/......adset-2-2/ Dupa ce ai modificat setarea de sus, trebuie revazute setarile si ar trebui sa mearga bine :)