| Anonimu777 a întrebat:

Imi poate spune cineva care esti mai bun? J5 2016 sau Huawei P9 Lite, Vreau sa stiu daca vor tine mult, ca rezistenta, si procesor, si sa faca poza bune.

Răspuns Câştigător
| alexbit90 a răspuns:

Eu as merge pe, p9 are in plus procesor octa core nu quad core deci dublu fata de j5, tot la p9 ai ecran full hd nu doar hd si in plus ai 3 GB ram nu 2... deci cu procesoru ala si ram de 3 va fi mult mai rapid

aici ai comparatie: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7983&idPhone2=7869

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

J5, are o colega de-a mea si mi s-a parut destul de bun si rezistent, si camera e super, si Samsung in general sunt rezistente.