| franciscintaiul a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva cum pot sa pun o parola unui folder dar fara sa il arhivez? adica atunci cand dau sa deschid sa intru in folderul respectiv sa imi ceara o parola pentru a intra. ma poate ajuta cineva? happy am windows 8.1 daca ajuta happy

Răspuns Câştigător
| Bogdy2k a răspuns:

Desigur, ai nevoie de programul Folder Guard acesta iti va cere parola de fiecare data cand intri in folder sau cum doresti tu.

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Creezi un nou utilizator si ii dai drepturi doar lui sa acceseze folderul respectiv.