| ricoset a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva, daca exista vreun hack pentru cadouri gratis pe ask.fm!? am vazut ca sunt unele hackuri dar nu le pot descarca pentru ca trebuie sa trec de etapa cu,, survey,, si nu pot trece. va rog ajutati-ma daca puteti lasa un link fara survey. mersi frumos! dau funda!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Șipoş_George_1992 a răspuns:

Au aparut diverse metode de a trimite cadouri gratis pe ask.fm
Una dintre ele este:
Nu de pe toate numerele de telefon poţi să dai cadou gratis, doar unele numere merg, ca să îţi verifici numărul să vezi dacă poţi trimite cadouri gratis trebuie să dai un sms la 1266 cu textul : TXT ASK KLZM (sms-ul e gratuit) si apoi ei iti trimit un sms inapoi cu textul "no limit" asta inseamna ca poti trimite cadouri nelimitate. Metoda testata cu o cartela normala (a mers) si cu un abonament (a mers)