| SoulOnFire a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva daca pe tel. mobil LG GM200 se poate accesca aplicatia Yahoo! Messenger? Nu sunt hotarat ce ar fi mai bun, LG GM200 sau NOKIA X2. Mersi anticipat.

1 răspuns:
| djciupi a răspuns:

Nokia x2 deoarece are sistem de operare tongue(symbian)... un program asemanator care merge pe toate telefoanele este SH Messenger perge pe ori ce telefon... poti da buuzz,vedea avatare, pune statusuri etcwinking. doar ca sa te loghezi trebuie s faci cont pe Sh apoi dai la add si bagi id d yahoo, google talk etc