| andreispeed77 a întrebat:

imi puteti da si mie un program cu care pot sa fac un video cu slow motion si sa il pot salva dar nu foarte complicat!

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Sony Vegas pro
Movie Maker
VideoPad Video Editor 1.0
All Video Joiner

4 răspunsuri:
| Cris06 a răspuns:

Windows Live Muvie Maker

| TheRageQuitter a răspuns:

Windows Movie Maker - cel mai simplu program pentru editat videoclipuri

Sony Vegas - un pic mai complex dar ai mai multe efecte interesante din care poti alege

| fourteenapril94 a răspuns:

Movie Maker e cel mai usor si ai destule teme in el. Mereu cand sunt plictisita imi fac mici videoclipuri sau editez, fac capturi etc. happy Funda?

| BlackDream08 a răspuns:

Windows Movie Maker CLAR!