| Dany012 a întrebat:

Salut,imi puteti spune cum sa scap de survey list? incerc pe unele site-uri sa iau ceva si imi apare survey list sad, cine ma poate ajuta

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WaraAl3x a răspuns:

De ele nu poti scapa. No chance. Exista programe care pot scoate survey, dar si ajtai cu survey-ul au devenit mai smecheri astfel incat daca faci survey-ul o sa inceapa sa downloadezi ce vrei de downloadat. Si eu am incercat, am intrebat dar toti mi-au zis ca nu se poate.