| Alex1510 a întrebat:

In jocul Minecraft Poket Edition versiunea 0.14 exista Ender World? Daca da, Imi aratati cum sa fac unul? (am cautat pe youtube dar nu am gasit ceea ce cautam caci majoritatea erau formate din 9 cuburi de ender portal si umplute cu lava dar e fake, daca este pe youtube si stiti ca merge cu adevarat va rog sa-mi lasati link-ul)

1 răspuns:
| VasyVasile a răspuns:

Nu exista ender world dar exista under world si portalul se formeaza dintr-un dreptunghi care se realizeaza din 4cuburi de obsidian lungime si 5inaltime