| Archaeopteryx a întrebat:

Salut,
In scurt timp o sa upload-ez un joc pe google play si vreau sa stiu cat primesti pentru descarcare+(optional) recenzie de 4-5 stele?
Multumesc... cel mai explicit raspuns Fundawinking

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce sa primesti? Crezi ca ti se da bonus la descarcare? Esti amuzant(a). Recenzia o dai tu, ca sa stie aia care au facut aplicatia cat de bine este primita de cei care o folosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce il/o ajuti scriind nu stiu?

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Tu nu primesti nimic. Daca dai 4-5 stele il ajuti pe cel care a facut aplicatia.

| Archaeopteryx explică:

Mai jocul ii al meu... cum sa nu primesti nimic? Eu l-am facut, altii evalueaza jocul meu... acum intelegeti ce vreau sa spun? App: sunt baiat