| Edward121 a întrebat:

Salut, inainte aveam alt telefon si mi-am sincronizat contactele de pe facebook pe el, acum cand am incercat sa resincronizez contactele pe noul telefon, nu merge... Nu imi apare. Puteti sa ma ajutati cum sa resincronizez contactele iar?

7 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Intra in setari-> conturi si sincronizare/accounts & sync-> adaugare cont/add account->facebook ---
si bagi contul pe care il ai si in aplicatia facebook asa trebuie sa faci ca sa mearga. Succes

| Edward121 explică (pentru kteichd):

Am facut asa, dar degeaba nu se sync.

| kteichd a răspuns (pentru Edward121):

Ok si dupa ce ai facut asta ai intrat in facebook la stetari si apoi la contacts sync? ca si acolo trebuie sa selectezi- sync all

| ElGreco21600 a răspuns:

Depinde ce telefon este. Daca e Nokia sau alt telefon cu Windows, eu pot sa te ajut. Daca e Android/iOS sau Blackberry OS... Eu nu ma pricep la restul prea bine.