| wolfman22 a întrebat:

InDecembrie am cumparat un Iphone 5s de la Vodafone.din luna mai am inceput sa am probleme cu el. legate de semnal, baterie...si ecran. (ecranul nu avea contrast, culorile erau cam spalacite)

Am sunat pana si la Apple in california sa le spun de semnal si de baterie ei au spus ca nu are nimic telefonul, am sunat si la Vodafone...ei au spus ca nu e de la retea ca este telefonul de vina...

Pe 20 August am fost cu ele sa il bag in service la Vodafone...Presupun ca o sa primesc unul nou, nu?!

Dupa ce am lasat telefonul ma duc in Mall..am intrat la Vodafone..ma duc la Peretele unde erau expuse Iphone 5s si c

Si incep sa ma uit la 5s ...cand pun mana pe butonul de home..era mult mai ridicat fata de al meu. (spun sigur ca dupa 9 luni de zile, apasand butonul de home zilnic)..era o dfireneta foarte mare! Nu inteleg de ce telefonul meu avea butonul mai bagat in interior? fata de cel din magazin!

Dau FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este vorba ori de uzura, ori de o perioada de timp si loc de fabricatie diferit.

| wolfman22 explică:

Adica?