| stekyyyy a întrebat:

Salut, intrebarea este : Cum asi putea marii viteza de upload cand pun un video pe youtube? am pus un video de 14 minute sa se puna pe youtube si stau de 20 de minute si inca e la 3%!
Ce asi putea face? funda+vot! Repede si scuze categoria...

Răspuns Câştigător
| xXLegendaryyXx a răspuns:

Depinde ce program este. Daca este un film facut in Fraps in timpul unui joc atunci trebuie sa astepti. Daca programul pe care il folosesti e un screen recorder(ca inregistrezi de pe desktop ce faci) iti recomand sa schimbi programul cu Camtasia Studio.Refaci video-ul in Camtasia iar cand esti gata urmezi tutorialul asta ca sa uploadezi pe youtube direct.
http://www.youtube.com/watch?v=D4YXosnMXPg
Eu cand foloseam camtasia imi uploada in aprox. 16 secunde (vorbesc serios) videoclipul, depinde de cat de lung e.
Nu stiu ce versiune o sa folosesti la camtasia dar iti recomand camtasia 7 ca si in video.
Sper ca ti-am fost de ajutor.