| Neverrrrrr a întrebat:

Salut,la majoritatea smartwatch-urilor de pe eMAG scrie:
,,Ceasul este decodat, poate functiona in retelele din Romania,nu folositi cartele SIM in reteaua DigiMobil"
Sa inteleg ca nu pot sa bag in el o cartela digi, dar sa ma conectez la telefonul meu care e pe digi pot nu? sau nu suporta deloc reteaua digi?

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Digi este singura companie din Romania care transmite doar 3G/4g, ceasul nu poate decat 2G, de aceea nu suporta Digi. Da legatura cu telefonul tau se va realiza prin Bluetooth si va functiona indiferent de reteaua in care te afli.