| razvan05 a întrebat:

La programul KMPlayer, cand deschid un mp3 sau un film, cum dezactivez permanent "BOX"-ul acela din coltul din dreapta sus de langa cele trei comenzi principale. Acel BOX e pentru afisarea de reclame, si as vrea sa stiu cum il dezactivez permanent, ca sa nu mai imi apara reclame cand deschid ceva cu el. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

Nu merge dezactivat. ca sa ti fie mai usor iti recomand sa iei o versiunea mai veche de kmp player.acel box nu apare acolo.succes

| razvan05 explică (pentru persseuss):

Asa am facut si... functioneaza! merci mult!

| persseuss a răspuns (pentru razvan05):

Cu placere