| serii a întrebat:

Salut la toti.Ma folosesc de programa ProShow Gold pun foto muzica tat normal dar cind sa salvezi in partea de jos imi apare un abzat galben unde scrie made as evalution of ProShow Gold spuneti va rog cum sa scot abzatul acesta? Mersi mult.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banda galbena cum ar fi reclama la aceasta prog.cum pot so scot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai faza e ca si eu am aceeasi problema...sad si cred ca acea banda apare datorita faptului ca nu ai licenta pentru program...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca afli zi-mi si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am aceiashi plobl...imi apare banda pe miljocul filmuletsului straight face
!

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaiy10 a răspuns:

Cauta un serial key il bagi si nu mai apare