| dumy7000 a întrebat:

Salut la toti, vreau sa imi cumpar acest pc http://m.emag.ro/......DY6WSMBBM/

Si nu prea ma pricep am zis sa cer si alte pareri, poate rula gta 5 pe el macar la setari medium? Nu il iau neaparat pentru gta 5 dar de curiozitate vreau sa stiu daca merge, multumesc.

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Un pc bun
GTA V il ruleaza cu setari medii undeva la 40 FPS
Un procesor bun, n-am ce zice, placa video cam lasa de dorit, vei avea sigur frame drop-uri urate si multe la GTA V, pentru ca este un DDR3 si ar fi mai bun un DDR5
daca ai lungi pana la 3.000 lei poti face o configurare mult mai buna, nu tu, cei de la PCGARAGE ti-o pot face gratis pe forumul lor
+ Daca cumperi de black friday ce iti recomanda ei, tot la pretul ala ajungi, sau chiar mai mic
Bafta

| Ryuunosuke a răspuns:

Rulează foarte bine gta 5, şi multe alte jocuri.