| katalyn16tpu a întrebat:

Salut lume! Azi am bagat si eu skype si cand sa il pornesc mi-a aparut asta failed to get proc address for get logical processor information (kernel32.ddl)... am reintalat de atatea ori... Nu stiu ce sa fac va rog sa ma ajutati. Am descarcat kernel32.ddl dar se pare ca nu se poate inlocui pentru ca cel original inca exista in C:\Windows\System32
Vreau solutii! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FlorinFindus a răspuns:

Ori reinstalezi frumos windowsu ca a fost inlocuit origanalu ori folosesti un replacer si iti se duce pc maine laughing

2 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut, cred ca sa-ti repui sistemul e o variant, si mie imi face skipe-ul ceva de genul asta si inca nu am rezolvat. Ca variant alternative, incearca un alt kit de instalare skipe, o alta versiune. Poate ai noroc sa mearga.

| katalyn16tpu explică:

Probabil ca o reintalare a windowsului va rezolva totul laughingInca mai astept solutii!