| cristianfrunza a întrebat:

Salut lume! big grin

Sunt curios daca exista vreun program pentru Laptop Finder sau monitorizarea laptopului in caz ca il pierzi, gen cum e la Iphone, cand il pierzi poti sa il localizezi pe harta sau iti trimite mail unde este, nr de telefon a persoanei ce si-a bagat cartela si autofotografiere prin camera 3g etc.

Vreau sa stiu daca exista un asemena program pentru laptop, de exemplu sa se deschida la startup si sa fie activ pe toata peioada utilizarii lui, si sa imi trimita mail unde este etc.(in caz ca il pierd)

Va multumesc, astept un raspuns! big grin

Răspuns Câştigător
| Striker14 a răspuns:

Da exista un serviciu numit Prey.
Il ei de aici:http://preyproject.com/