| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume, se apropie ziua mea si ma gandeam sa imi cumpar un calculator (pe care sa il folosesc mai mult la jocuri) si ma gandeam la acesta: http://www.cel.ro/......745-4gb-l/ singura problema e ca nu sunt sigur daca m-ar tine sursa... voi ce spuneti? Sau daca aveti alte sugestii pentru calculatoare pana in 2800 lei mai bune, sunt deschis.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sursa este 80 PLUS (certificata). Normal ar trebui sa te tina. In electronica, insa, nu poti sti ce se intampla. Cumperi o piesa ieftina si te tine cat lumea si iei una buna si pica imediat. In rest imi pare bun pentru pretul ala.

1 răspuns: