| anonim_4396 a întrebat:

M-am decis sa-mi cumpar un televizor LED, Full HD cu diagonala de 81 cm. Am insa un dubiu: se merita sa optez pentru 3D sau nu? Eu cred ca diagonala asta e mica pentru a putea viziona un film in format 3D. Astept cateva sfaturi.

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

La acelasi pret, poti lua un produs cu functii mai performante. Din cate am inteles, 3d nu te uiti decat la inceput. Pe urma incep sa te doara ochii. Nu poti sta tot timpul cu ochelarii pe nas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este inca devreme pentru 3d.
Si chiar daca ar fi toate transmisiile in 3d este incomod sa tii ochelarii tot timpul si oricum ai senzatia ca te uiti intr-un acvariu.
Multe efecte 3 d sunt de toata jena.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca ceva. Aceste televizoare, LED Full HD, citesc filmele in format mkv (720p, 1080p)?

| Emre_Rafael_1985 a răspuns:

3D-ul nu e stralucit la televizoare mai mici de 101 cm, iti recomand sa-l cumperi fara 3D, sau sa astepti pentru un ecran mai mare, succes

| anonim_4396 explică (pentru Emre_Rafael_1985):

Multumesc pentru sfaturi.