| xanderx a întrebat:

Salut, ma adresez celor care joaca metin2tim.ro. Cand intru in joc si incerc sa ma conectez spune : "eroare la conectarea la server". Imi puteti spune daca este decat pe moment sau jocul nu merge deloc? Dau fundita! Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal nu e nici o problema sunt prea multi copii in joc si eu am pati-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa astepti si sa intri mai tarziu sau sa insisti dand de multe ori ok big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici mie numi merge

| IchigoFullbring a răspuns:

Nu este plin serveru, serveru mai intra in mentainance adica ceva de genu in lucru si inte maxim 1 -6 ore sau o zi intreaga

Răspuns utilizator avertizat
| 88spectra a răspuns:

Nu are nimic trebuie sa alegi alt server! ca si eu sunt server chaos si am dat pe server 2 si asa mi-a scris

| HameR a răspuns:

Bunahappy.Depinde de unde ai creat contul, poate ai creat contul pe tim1 sau tim2, incearca ambele variante, eu nu stiu pe care server ai facut contul.

| xxxnuvazicxxx a răspuns:

Salut.Merge daca dai prima data dai pe erorlog si apoi dai repede clic pe Metin2log! altfel poti sa astepti o vesnicie