| Catalin_Toma_1992 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva? Am si eu o mica problema, tocmai mi-am reinstalat windows-ul si vreau sa sterg fisierele vechi care nu imi mai folosesc, cum pot intra pe Administrator ca sa le pot sterge? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Reinstalează-l. De data asta corect. Ai făcut un terci.

| Nelu62 a răspuns:

Nu ai formatat partitia "C" unde ai instalat windowsul? Ce windows ai?

| Catalin_Toma_1992 explică:

Nu l-am formatat, am șters fișier cu fișier deoarece nu îmi permitea să-l formatez, deși am sters toate fișierele vechi tot imi cere sa selectez unul dintre Windows-uri, eu mi-am instalat Windows-ul direct de pe stick si nu mi-l boota, asa ca luam instalat direct de pe windows!