| FoxyMyHero a întrebat:

Ma poate ajuta cineva?
Problema mea :
vreau sa imi instalez Linux Mint dar nu merge! Am vazut o gramada de tutoriale dar cand sa incerc eu nu merge! Plzz help me!
Am incercat si Burn to Disc dar imi da o gramada de erori!
Mi-am batut capul de ma doare! Daca imi poate instala cineva prin Team Viewer pe pc-ul me as fi tare bucuros! Contactati-ma pe facebook si va voi da detalii! Plzzz! Funda
Ma cheama Cristi Maties (pe facebook )
https://www.facebook.com/CristiMaties11
Help me plzz!

Răspuns Câştigător
| Stancu_Dani_1997 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa bagi linux. asa voiam si eu si acuma l-am bagat si nu imi place deloc nu merge mai nimi pe el nici un joc nimic degeaba poti folosi hackuri daca nu ai unde.

4 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Zi-mi unde te incurcilaughing

| FoxyMyHero explică (pentru AdrenalinTm):

Pai la Burn to Disc! Cand dau Burn imi da tot felul de erori!

| AdrenalinTm a răspuns (pentru FoxyMyHero):

Pai nu ii daai burn trebuie sa il faci bootabil cu prog asta LinuxLive, UNetbootin, YUMI.
si daca ai un stic usb fal pe stic
https://www.youtube.com/watch?v=KSb7xUJHxes

| FoxyMyHero explică (pentru AdrenalinTm):

Ms mult amandurora! Cred ca ai dreptate nu imi mai bag linux!