| paulionescu25 a întrebat:

Ma poate si pe mine ajuta cu o parere despre Intel compute stick? As dori o parere. Cum se comporta daca merita si daca se poate conecta un hub usb la el. As vrea sa-i montez si o camera web. Practic il vreau doar pentru tv online, navigație pe internet si skype. Multam

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu cum se comporta ca n-am avut. Probabil ca daca iei unul de la 700 lei in sus va merge bine (avand si 2 Gb de RAM). Oricum procesorul la unul de 700 lei este bun 1, 33 Ghz, octa core. http://www.altex.ro/......indows-8-1
Va trebui obligatoriu sa-i pui hub USB ca n-are decat un port. Pentru ce-l vrei tu e numai bun.

| paulmed25 a răspuns:

Cred ca hub usb prin alimentare. Cred ca iau un laptop pana la urma.