| Anonime a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Cum se mai face un CD cu muzica? Vreau sa bag niste muzica pe un CD dar nu imi mai amintesc cum se face...Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| andreeamaria a răspuns:

Trebuie sa ai programul Nero pentru CD-uri. Daca ai acest program instalat iti vei da seama foarte usor ce trebuie facut pentru a face Cd-ul.

1 răspuns:
| Anonime explică:

Hei mersi pentru ajutor andreeamaria dar intre timp am descoperit singura... oricum ca sa iti rasplatesc ajutorul iti voi da o fundita happy