| andreidragomir a întrebat:

Mai nou este treaba cu virusul de pe facebook, care trimite linkurile acelea pe chat...stiti despre care vorbesc. Ma intrebam, daca atunci cand trimite mesajele mie imi apare, adica cand dau la conversati sa pot vedea cui i-am trimis acel mesaj. Deci eu il pot vedea? Il trimite automat la toata lista?
Anti-virusul BitDefender SafeGo e bun?
P.S: Eu nu am acel virus, doar din curiozitate intreb,

Răspuns Câştigător
| Meli2000 a răspuns:

Nu, normal nu ar trebui sa iti apara la cine trimiti. Se trimite automat la persoanele din lista. Este bun acest antivirus, adica prietena mea la folosit si i-a fost eficient.