| curiosul122 a întrebat:

Mi-am cumparat un calculator nou. E o problema, am conectat tot, microfonul si castile, castile merg, microfonul merge foarte tare deci ma aud pe un recording online sau pe Skype, dar ceilalti pe Skype sau in CSGO ma aud foarte incet si cu un bazait pe fundal. Repet, ele merg, in Skype sau in CSGO merge asa. Ce fac? Am windows 10.

1 răspuns:
| FireBlazer08 a răspuns:

Încearcă sa dai update la drivere. Încercați sa fiti pe aceeasi versiune de Skype, si încearcă sa te joci prin setări