| Boss_Robert_1994 a întrebat:

Mi-am facut decurand un cont pe You Tube.
As vrea sa imi fac si eu un videoclip din acela in care pui puse cu tine si pe fundal se aude o melodie.
Stie cineva cum se face?

Răspuns Câştigător
| Andrei123654789 a răspuns:

Cel ce ti-l recomand si este unul dintre cele mai bune este CyberLink Power Director, cu el poti face atat montaje video cat si foto si le poti si combina, suprapunand anumite imagini peste montajul video.
Sper ca te-am ajutat, daca vrei sa stii mai multe n-ai decat sa intrebi.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Windows Movie Maker.

| SouLIce a răspuns:

Poti folosi programe de editare video
Camtasia studio, avs video editor, Microsoft movie maker, astea sunt pentru incepatori daca vrei ceva mai mult poti incerca Sony vegas, Adobe after effects, Adobe premiere pro

| FoundYouLover a răspuns:

Si eu fac videoclipuri si ca sa-mi iasa bine folosesc Windows Movie Maker si contul pe care mi l-am facut gratis pe www.onetruemedia.com.