| KingAndrei989 a întrebat:

Salut mi-am facut recent un cont de yahoo si nu primesc nici un mail pe el de 2 zile am facut cont de imvu am pus adresa de yahoo corecta si nu merge.Ce ar putea sa fie? Va multumesc pentru raspuns si dau funda big grin

1 răspuns:
| GabiMihai08 a răspuns:

Probabil este ceva de la joc. Se mai intampla ca uneori sa nu iti trimite imediat un email prin care sa confirmi ce iti cer ei. Sau mai incearca inca o data cu aceeasi adresa de mail sa vezi daca iti spun ca e inregistrata sau nu.