| CristyBv a întrebat:

Mi-am luat astazi un mini bluetooth speaker (mini boxa). Totul pare ok, insa are si un slot de tf card... am scos cardul de memorie de la telefon si l-am introdus in slot, dar ca sa mearga trebuie sa tin apasat acolo pe card... si atunci merge, ruleaza aleatoriu muzica de la card. Intrebarea este: Nu este bun cardul de nu sta acolo singur, fara sa-l tin eu? Trebuie un card special? Sau este de vina boxa?

1 răspuns:
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Ținând cont că intră în slot cardul e super ok. Vina este a boxei. Posibil că este o chinezărie, dacă nu greșesc.
Poți face două lucruri. Ori o arunci ori te duci de unde ai luat-o să ți-o facă (garanție).

O zi bună,
-Helper69.