| AlexAlex23 a întrebat:

Salut mi-am luat un joc si imi da o eroare:
[the program can't start because xinput1_3.dll is missing from your computer]. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Descarca si instaleaza directx_Jun2010_redist pentru a rula jocuri.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Dezinstaleaza acel joc si apoi instaleaza-l din nou.Iti da acea eroare deoarece lipseste acel fisier "xinput1_3.dll".
Bafta!

| AlexAlex23 explică (pentru anonim_4396):

Salut #Oxygen16 am sa incerc sa instalez acel fisier, iar daca va functiona vei primi funda de la mine.

| vidii a răspuns:

Downloadeaza xinput1_3.dll de aici
http://www.dlldump.com/......nload.html

Acel.dll il pui in C://Windows/system32, dai rr la pc si gata

| AlexAlex23 explică:

Ce pot face?