| nedan1999 a întrebat:

mi-am luat un sistem de boxe surround Logitech z506 ( 5 boxe si un subwoofer ) dar placa audio nu imi suporta 5.1. bassul e bunicel si sunetul e clar. sistemul a fost 70 de euro. pot sa ma duc maine sa il schimb pentru un 2.1, cu subwoofer mai mare, la acelasi pret. merita sa astept cateva luni sa imi iau o placa audio externa ca sa functiobeze cum trebuie sistemul 5.1, sau mai bine imi iau direct 2.1. mersi.

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Până la placa audio nouă poţi folosi aşa ceva pentru sunet în toate boxele :
http://roelectro.ro/index.php?route=product/product&product_id=4279

| M1hai a răspuns:

Mai bine astepti o placa de sunet 5.1winking