| mdplaymc a întrebat:

Salut.mi-am pus pe notebook windows 8 Dell inspiron N5110 si a mers vreo doua saptamini si dupa asta cind am deschis calculatorul s eincarca si se face cranul negru si am incercat sa mi il reinstalez la reinstalat si tot asa face cind stie de la ce face asa?! Funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus un windows 8 fara sa fie si cu licenta!
P.S. Evitati instalarea unor softuri de catre prieteni, care le-au descarcat de pe oriunde!

| Boramet_Ender_1990 a răspuns:

Depinde ce versiune ai folosit. Dell vine cu w8 OEM edition. Adica un fel de retail special pentru gama lor de modele.
Sfatul meu, renunta la W8 si treci pe W7.