| Po3naru a întrebat:

Salut mi s-a ars sursa am cumparat alta am montato dar cand sa aprind unitatea nu mai mergea am fost la unchiul meu si unitatea mergea nu stiti din ce cauza nu mai merge am fost si la magazinul de unde am luat unitatea si mergea si acolo si am mai dat si 20 de lei sa se uitel la ia.Omu a crezut ca mi-am batut joc de el nu stiti din ce cauza nu merge. Placa de baza nu-i arsa ca se aprinde becul verde cand bag unitatea in priza se invarte 1 secunda si se opreste ventilatorul nu stiti de la ce este

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Nu ai conectat corect cablurile. Uita-te la un tutorial pe youtube si le conectezi de acolo.Sau poate sursa ta nu poate sa alimenteze sistemul si se inchide pentru siguranta.

1 răspuns:
| Po3naru explică:

Ma duc maine la unchiul meu si se uita el la unitate doar nu sta departe la 2 blocuri