| Bolo_Dennis_1998 a întrebat:

Mi se cere sa rezolv problema cu NVIDIA Ghaphics Driver. Cand dau sa rezolve proplema imi spune "Your computer was unable to download the solution at this time. Check to make sure your computer is connected to the Internet, and then try to download the solution again later." Netul imi functioneaza dar totusi nu vrea sa rezolve problema. Eu in calculator am cam asa
Processor:Intel(R) Core (TM) i5-2500
CPU@3.30GHz 3.30GHz.
Installed memory(RAM) 8. 00GB (3.24 GB usable)
System type:32-bit Operating System.
Va rog sa ma jutati.
Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cosmii10 a răspuns:

Downloadeaza de pe internet Driver Checker. Actualizeaza el driverele big grin
Aa. Da. Iti trebuie o licenta pentru acel program.
Uite-o : BRE09-CA7H6-DMHKK-4FH7C.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Misto, ai 8 GB si win pe 32...esti bun! Tu de unde iei driverul?

| miTzuliK93 a răspuns:

1 la mana, pune-ti windows pe 64 de biti. Din 8 GB de RAM iti citeste doar 3.25 dupa cum vezi. Pierzi performanta dintr-o prostie.

2 la mana, intra pe site-ul asta: http://www.nvidia.com/Download/Scan.aspx?lang=en-us. Daca ce zici tu e adevarat, cum ca ai placa video nVIDIA, site-ul a pus la dispozitie clientilor o metoda de autodetectare a versiunii de placii video din PC si recomandarea unui driver corespunzator. O sa-ti apara un buton de descarcare al driverului dupa ce termina scanarea. Tu doar il descarci si-l instalezi.

| cosmii10 a răspuns:

Placa ta video are nevoie de un update.
Dar oare de ce nu iti merge conexiune ala internet pentru driver? :/ Hmm.

| Bolo_Dennis_1998 explică (pentru cosmii10):

Chiar nu stiu de spune ca nu merge internetul. Cum sa ii fac update la placa video?

| cosmii10 a răspuns (pentru Bolo_Dennis_1998):

Downloadeaza de pe internet Driver Checker. Actualizeaza el driverele big grin
Aa. Da. Iti trebuie o licenta pentru acel program.
Uite-o : BRE09-CA7H6-DMHKK-4FH7C.